Şartlar & Koşullar
Menu
Sepetim

Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar
Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. onlinejantkapagi dan alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.
1)  onlinejantkapagi.com ’ dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.
2) Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat yada hasar mevcut ise mutlak surette ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
3) Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş. Vb şekildeki ürünlerin iadesi ve keyfi iadeler alınmaz. Bu şekilde gönderilen ürünler  onlinejantkapagi  tarafından Kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.
4) Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
5) Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
6) Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
7) Ürünün tüm evrakları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.
8) Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1–6 hafta arasındadır.

Önemli Not: Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Eğer bir hasar yada benzeri bir durum varsa teslim almayınız. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.
Not:  29/08/2006 tarihli, 26274 sayili Resmi Gazetede teblig edildigi üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren kesilen bireysel faturalarda T.C. Kimlik Numarasi yazma zorunlulugu getirilmistir.